Greenstudio je mladý, dynamický a kreatívny ateliér pod vedením Martina Duchoňa, ktorý ponúka praktické a moderné riešenia pre Vaše bývanie.

Uvedomujeme si, že bývanie je kľúčový prvok v kvalite života každého človeka. A práve preto je práca nášho štúdia založená na princípoch precíznosti, efektívnych úsporných riešeniach pri dodržaní najvyššej kvality a obojstrannej spokojnosti. Chápeme, že každý klient je iný a má inú predstavu o svojom ideálnom bývaní. Práve táto rôznorodosť je to, čo nás na našej práci baví a posúva nás vpred pri hľadaní najvhodnejšieho riešenia aj pre tých najnáročnejších klientov.

 

Ponúkame širokú paletu služieb pre Vaše bývanie

 

Našim cieľom je zabezpečiť vysoký komfort bývania pri zachovaní zásad ekologickej architektúry. Ako držiteľ Európskeho certifikátu pre navrhovanie pasívnych domov garantujeme najvyššiu kvalitu projektov spoločnosti.

Vzhľadom na to, že ku každému klientovi a zadaniu pristupujeme individuálne, oceňujeme každý konkrétny projekt zvlášť na základe požiadaviek a predstáv klienta. Cenová ponuka na mieru Vám bude poskytnutá po prvej konzultácií, ktorá je vždy zadarmo.

Kontaktujte nás:  +421 948 199 888

Bývanie na Slovensku i v Rakúsku

Portfólio našich služieb je komplexné a zahŕňa v podstate všetky činnosti, ktoré budete na ceste za vaším vysnívaným bývaním potrebovať. I keď sme väčšinu našich projektov realizovali na Slovensku, vyšli sme v ústrety aj klientom, ktorí sa rozhodli nájsť svoj domov v susednom Rakúsku. Niektoré konkrétne projekty z nášho portfólia si môžete pozrieť tu:

Náš tím

vždy pripravený hľadať pre vás nové riešenia

Ing. Martin Duchoň

konateľ
00421948199888
duchon@greenstudio.sk

Ing. Arch Eva Spáčová

architekt
00421904538599
spacova.atelier@gmail.com

Ing. Ján Beňo

projektant
00421903897081
janbenomail@gmail.com

Ing. Miroslav Greguš

projektant
00421908866155
mirec.gregus@gmail.com